SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
925 000 €
(7 582 € / m²)
Prodaja
5
1
122 m²
Boulevard Washington, Suresnes

spalnica5
površina122 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Christophe Varoqui vous propose: Dans une rue calme avec une vue dégagée sur Paris,venez découvrir ce bel appartement de 122 M² situé au ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaVarovanjeNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Boulevard Washington, Suresnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi