SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
168 000 €
(2 435 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Rue de Boissy, Sucy-en-Brie

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Agnès Gautier vous propose: RESIDENCE LES MONROIS. Dans une copropriété bien gérée et bien entretenue, venez découvrir ce beau trois pièc...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue de Boissy, Sucy-en-Brie
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi