SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
369 000 €
(4 393 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Rue de Calais, Strasbourg

spalnica4
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A vendre - 4 pièces avec terrasse et garage Dans le secteur recherché de Neudorf Est, découvrez ce bel appartement 4 pièces - 3 chambres de 84 m2 sit...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue de Calais, Strasbourg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Christelle Clauss Immobilier - Strasbourg Cronenbourg

Podobni oglasi