SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
110 000 €
(7 857 € / m²)
Prodaja
1
1
14 m²
Rue de Calais, Strasbourg

spalnica1
površina14 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Votre Cabinet IPM Immobilier vous propose en exclusivité ce studio situé dans le quartier recherché de Neudorf à Strasbourg. Rue Frederic - Place du...

Električno
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue de Calais, Strasbourg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IPM IMMOBILIER - IPM IMMOBILIER Fegersheim

Podobni oglasi