SUPA24
190 800 €
(2 511 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Rue du Parc, Strasbourg

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

SPECIAL INVESTISSEUR Appartement très bien situé VENDU LOUE (LOI 48) à coté de l'église Saint Maurice beau 3 pièces lumineux traversant au 4ème étage ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue du Parc, Strasbourg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VALCORIMMO

Podobni oglasi