SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
83 000 €
(790 € / m²)
Prodaja
5
1
105 m²
Grand'Rue, Strasbourg

spalnica5
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dans une petite copropriété de 4 lots, découvrez cet appartement atypique aux allures de maison, offrant une belle répartition des espaces sur plusieu...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 35 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Grand'Rue, Strasbourg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PROPRIETES PRIVEES

Podobni oglasi