SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
268 000 €
(2 913 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Avenue Aristide Briand, Stains

spalnica4
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Cet appartement de 4 pièces d'environ 92,38 m2, situé à Stains dans une résidence récente de 2005, offre de beaux volumes et un cadre de vie agréable....

Električno
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Avenue Aristide Briand, Stains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi