SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
166 000 €
(4 882 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
Rue Neuve, Soustons

spalnica2
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Situé au 1er étage sur 2 d'une résidence sécurisée et recherchée, découvrez ce charmant appartement T2 de 34 m2 Loi Carrez, idéal aussi bien pour un i...

Električno
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue Neuve, Soustons
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Soustons - l'Adresse Soustons

Podobni oglasi