SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
155 000 €
(2 870 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Grand Rue, Soufflenheim

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Un appartement T2 de 54 m2 situé dans un environnement calme au sein d’un lotissement recherché.Situé au 1er étage avec ascenseur, cet appartement se ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Grand Rue, Soufflenheim
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Legacy Alsace

Podobni oglasi