SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
159 000 €
(3 614 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Montée des Littes, Soucieu-en-Jarrest

spalnica2
površina44 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Niché en plein cœur du village pittoresque de Soucieu-en-Jarrest, cet appartement T2 de 41,51 m² incarne le mélange parfait entre charme ancien et con...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNadstropjeNaravna svetloba

Električno
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Montée des Littes, Soucieu-en-Jarrest
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi