SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
415 000 €
(5 253 € / m²)
Prodaja
5
1
79 m²
Impasse des Pommerets, Sèvres

spalnica5
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Jiwon Jung vous propose: Appartement traversant 4 Pièces | 78,82 m² | Lumineux & RénovéAu cOEur du quartier prisé de Croix Bosset, découv...

Ostalo
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Impasse des Pommerets, Sèvres
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi