SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
122 000 €
(4 519 € / m²)
Prodaja
2
1
27 m²
Quai François Maillol, Sète

spalnica2
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Angélique Malea vous propose: Un cocon en bord de marina... à Sète, aux Quilles Laissez-vous séduire par ce charmant appartement de 27m² ...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Quai François Maillol, Sète
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi