SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
830 000 €
(6 535 € / m²)
Prodaja
4
1
127 m²
Quai François Maillol, Sète

spalnica4
površina127 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Au coeur de l'une des rues les plus prisées, entre le centre-ville animé et les plages ensoleillées de la Corniche, ce bien rare s'offre comme une évi...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 31 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Quai François Maillol, Sète
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Sète - l'Adresse Sète - La Corniche

Podobni oglasi