SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
489 000 €
(5 433 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Rue Émile Cloud, Serris

spalnica4
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Cyrille Figureau (07 67 91 82 91) vous propose : Dans une résidence récente pensée pour le confort du quotidien, cet appartement 4 pièces...

Ostalo
Starost oglasa: 66 dni
Posodobljeno: 66 dni

Lokacija

Rue Émile Cloud, Serris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi