SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
520 000 €
(4 685 € / m²)
Prodaja
5
1
111 m²
Rue Émile Cloud, Serris

spalnica5
površina111 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Hong Yin vous propose: À vendre – Appartement 5 pièces 111 m² – Serris Val d’Europe (quartier Mairie) – Dernier étage, calme, 2 parkingsS...

Ostalo
Starost oglasa: 100 dni
Posodobljeno: 83 dni

Lokacija

Rue Émile Cloud, Serris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi