SUPA24
449 000 €
(5 221 € / m²)
Prodaja
4
1
86 m²
Rue Émile Cloud, Serris

spalnica4
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Pierre Magerand (06 37 21 92 42) vous propose : Appartement T4 avec balcon à Serris.Située rue de Navarre, au cOEur du quartier du Pré de...

Ostalo
Starost oglasa: 135 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Émile Cloud, Serris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi