SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
123 050 €
(1 810 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Rue du Général Leclerc, Sens

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A Sens, venez découvrir cet appartement de type 3 vendu loué situé au deuxième étage sans ascenseur comprenant: une entrée avec placards, un salon/séj...

Električno
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 76 dni

Lokacija

Rue du Général Leclerc, Sens
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

C L'immo

Podobni oglasi