SUPA24
50 000 €
(1 786 € / m²)
Prodaja
2
1
28 m²
Rue du Général Leclerc, Sens

spalnica2
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Martial Delencre vous propose: APPARTEMENT VENDU louéquartier calmeLa presente annonce immobiliere vise 1 lot situé dans une copropriété ...

Ostalo
Starost oglasa: 124 dni
Posodobljeno: 121 dni

Lokacija

Rue du Général Leclerc, Sens
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi