SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
62 000 €
(1 216 € / m²)
Prodaja
2
1
51 m²
Rue du Général Leclerc, Sens

spalnica2
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Jennifer Daoudi vous propose: Appartement 2 pièces avec 2 balcons à Sens - Idéal Investissement ou Premier Achat !Situé au 6ème et dernie...

Ostalo
Starost oglasa: 138 dni
Posodobljeno: 138 dni

Lokacija

Rue du Général Leclerc, Sens
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi