SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
89 500 €
(1 316 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Rue du Général Leclerc, Sens

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Cécilia Lisboa vous propose: Appartement Lumineux de 68 m² - Emplacement Idéal à SensCet appartement, situé au 3ème étage d'une résidence...

Ostalo
Starost oglasa: 284 dni
Posodobljeno: 113 dni

Lokacija

Rue du Général Leclerc, Sens
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi