SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
105 200 €
(4 782 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Allée de la Commune, Savigny-le-Temple

spalnica1
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A vendre, appartement type STUDIO de 22,25 m2 situé au 1er étage d'un immeuble de 2 étages à Savigny-le-Temple. Ce bien comprend une cuisine ouvert...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 35 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Allée de la Commune, Savigny-le-Temple
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Benoteau Immobilier - l'Adresse - Benoteau Immobilier

Podobni oglasi