SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
449 000 €
(3 301 € / m²)
Prodaja
5
1
136 m²
Rue de la Poste, Sathonay-Camp

spalnica5
površina136 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A seulement 2 minutes à pied de la gare de Sathonay-Camp (8 minutes de la Part-Dieu en train), découvrez ce superbe duplex rénové avec goût, situé au ...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de la Poste, Sathonay-Camp
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Rhône - ESPACES ATYPIQUES Lyon

Podobni oglasi