SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
169 000 €
(2 253 € / m²)
Prodaja
4
1
75 m²
Rue de la Résistance, Sarcelles

spalnica4
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sonia Blicq vous propose: Situé au cOEur de Sarcelles, à proximité de toutes les commodités, ce bel appartement lumineux de 4 pièces offr...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue de la Résistance, Sarcelles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi