SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
99 000 €
(600 € / m²)
Prodaja
4
1
165 m²
Place Jeanne d'Arc, Sancey

spalnica4
površina165 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ACBS PATRIMOINE vous propose une surface de 168 m2 à aménager dans un bâtiment en pierre en copropriété, vous avez un potentiel incroyable pour cré...

Ostalo
Starost oglasa: 221 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Place Jeanne d'Arc, Sancey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ACBS-PATRIMOINE

Podobni oglasi