SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
64 000 €
(2 909 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Chemin de Parouvier, Salernes

spalnica1
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Elisa Bou Anich vous propose: Opportunité Investisseur - Studio vendu loué à Salernes -Au cOEur de Salernes, studio de 22 m² situé au 1er...

Ostalo
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Chemin de Parouvier, Salernes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi