SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 200 €
(8 121 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Isabelle Saint Severin vous propose: Situé au sein d’une résidence très recherchée avec piscine, dans un environnement calme et verdoyant...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi