SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
530 000 €
(9 636 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime

spalnica3
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Au cœur de Sainte-Maxime, à proximité immédiate de la plage et des commerces, cet appartement 3 pièces de 55 m², situé au premier étage d'une résidenc...

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 42 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence De Saint Tropez - Fournials & Mougel Associés

Podobni oglasi