SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
535 000 €
(9 386 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Appartement d'environ 57m2 à Saint-Maxime, idéalement situé dans un quartier stratégique, au cœur de l’animation de la vie Maximoise, à quelques pas d...

Ostalo
Starost oglasa: 112 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Mer Méditerranée

Podobni oglasi