SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
499 000 €
(8 048 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

À seulement quelques minutes à pied du centre-ville de Sainte-Maxime, profitez d’un cadre de vie idéal : écoles, commerces et plages à proximité imméd...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorRazgledPo prenoviNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 246 dni
Posodobljeno: 38 dni

Lokacija

Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Première Avenue

Podobni oglasi