SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
45 000 €
(616 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Rue du Centre, Saint-Yan

spalnica3
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Jonathan Lavaure vous propose: Appartement 3 pièces 72 m² Saint-Yan (Bourg)Au cOEur du bourg de Saint-Yan, appartement trois pièces de 72...

Ostalo
Starost oglasa: 107 dni
Posodobljeno: 107 dni

Lokacija

Rue du Centre, Saint-Yan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi