SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
209 000 €
(3 483 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Rue de la République, Saint-Xandre

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Michael Gaztelumendi vous propose: Appartement 3 pièces – 60 m² – 2 chambres – Terrasse – Parking - BON RAPPORT LOCATIFEnvie d’un cadre d...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Rue de la République, Saint-Xandre
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi