SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 790 000 €
(17 900 € / m²)
Prodaja
4
2+
100 m²
Avenue de Provence, Saint-Tropez

spalnica4
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In the very heart of Saint-Tropez, just a few steps from the legendary Place des Lices, we are pleased to present an apartment of rare distinction. Su...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Avenue de Provence, Saint-Tropez
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MED-ESTATES

Podobni oglasi