SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
585 000 €
(7 800 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Résidence Les Roches Rouges, Saint-Raphaël

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexandre Rachel (07 83 42 76 10) vous propose : Votre appartement à Agay, entre mer et Estérel – 585000 € À seulement 5 minutes à pied d...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Résidence Les Roches Rouges, Saint-Raphaël
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi