SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
365 000 €
(7 604 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Résidence Les Roches Rouges, Saint-Raphaël

spalnica2
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexandre Rachel (07 83 42 76 10) vous propose : –APPARTEMENT T2 de prestige à Agay (83530)Découvrez une résidence neuve de standing à A...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Résidence Les Roches Rouges, Saint-Raphaël
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi