SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
487 000 €
(6 764 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Avenue Saint-Vincent, Saint-Raphaël

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

DELUXIA Agency presents this 2-bedroom apartment located in Saint-Raphaël, in the sought-after Boulouris district, just a short walk from shops, beach...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočeni wcTuš kabinaNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 94 dni
Posodobljeno: 94 dni

Lokacija

Avenue Saint-Vincent, Saint-Raphaël
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DELUXIA IMMOBILIER

Podobni oglasi