SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
650 000 €
(5 200 € / m²)
Prodaja
3
2+
125 m²
Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël

spalnica3
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment Saint-Raphaël Town Centre sits at the heart of the city, offering a rare blend of restoration and space. This renovated property spans 125 m...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaPo prenoviNaravna svetlobaOdprt bivalni prostor

Ostalo
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Baerz & Co Luxury Homes International

Podobni oglasi