SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
550 000 €
(5 238 € / m²)
Prodaja
3
2+
105 m²
Avenue Saint-Vincent, Saint-Raphaël

spalnica3
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in the highly sought-after Valescure district of Saint-Raphaël, this apartment stands out for its privileged location ? peaceful, surrounded b...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaLočena kuhinjaTuš kabinaLočeni wcHodnik

Ostalo
Starost oglasa: 103 dni
Posodobljeno: 103 dni

Lokacija

Avenue Saint-Vincent, Saint-Raphaël
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Podobni oglasi