SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
289 600 €
(5 081 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Saint-Raphaël

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Sur les hauts de Saint-Raphaël, au pied de l’Estérel et à quelques minutes du centre-ville et de toutes les commodités, je vous propose ce type 3 en c...

Ostalo
Starost oglasa: 111 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Saint-Raphaël
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ib Immo Concept

Podobni oglasi