SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 200 000 €
(9 735 € / m²)
Prodaja
6+
1
226 m²
Avenue de la Grande Corniche, Saint-Raphaël

spalnica6+
površina226 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Boulouris: duplex apartment in excellent condition offering a splendid view all the way to the sea, close to the sea and shops, between Cannes and Sai...

Električno
Starost oglasa: 120 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Avenue de la Grande Corniche, Saint-Raphaël
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Théoule

Podobni oglasi