SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
705 000 €
(11 557 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Isabelle Vervelle vous propose: SAINT-RAPHAËL – FABULEUX 3 PIÈCES EN DUPLEX DE 60 m² - REZ-DE-JARDIN – FACE MER Dans un écrin préservé, f...

Ostalo
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 114 dni

Lokacija

Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi