SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 000 €
(2 662 € / m²)
Prodaja
4
1
71 m²
Rue Léo Lagrange, Saint-Michel-sur-Orge

spalnica4
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marija Popovic vous propose: Situé dans une copropriété paisible et sécurisée avec gardien, au cOEur d’un cadre verdoyant en bordure de l...

Ostalo
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

Rue Léo Lagrange, Saint-Michel-sur-Orge
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi