SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
331 942 €
(5 187 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Rue de Huningue, Saint-Louis

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez l'exclusivité des Résidences Du Marché au cœur de Saint-Louis ! Appartement T3 d’environ 64m2, au 4ème étage, neuf et prêt à emménager. Prof...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Rue de Huningue, Saint-Louis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Efco Immo

Podobni oglasi