SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
552 000 €
(5 208 € / m²)
Prodaja
4
1
106 m²
Rue de Huningue, Saint-Louis

spalnica4
površina106 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce nouveau projet immobilier au coeur des 3 frontières, situé à Saint-Louis, à proximité d'une zone verte protégée, La Petite Camargue. Cett...

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Rue de Huningue, Saint-Louis
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Loralis Immobilier

Podobni oglasi