SUPA24
587 000 €
(6 826 € / m²)
Prodaja
3
2+
86 m²
Les Pugets, Saint-Laurent-du-Var

spalnica3
površina86 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

New Apartments for Sale in Saint-Laurent-du-Var Écovallée – Sea-Facing Residence with Private Pool
Nestled directly facing the Mediterranean Sea in th...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 104 dni
Posodobljeno: 104 dni

Lokacija

Les Pugets, Saint-Laurent-du-Var
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Podobni oglasi