SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
99 500 €
(1 309 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Place Auguste Roche, Saint-Junien

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Jérôme Lassalle vous propose: Appartement Lumineux T3 à Saint-Junien - Idéal Investissement ou Résidence PrincipaleBienvenue à Saint-Juni...

Ostalo
Starost oglasa: 43 dni
Posodobljeno: 43 dni

Lokacija

Place Auguste Roche, Saint-Junien
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi