SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
309 000 €
(7 357 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Route du Particulier, Saint-Germain-en-Laye

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T2 avec balcon à Saint-Germain-en-Laye.Située rue de Boufflers, au cOEur d’un d...

Ostalo
Starost oglasa: 131 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Route du Particulier, Saint-Germain-en-Laye
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi