SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
154 900 €
(1 614 € / m²)
Prodaja
4
1
96 m²
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

spalnica4
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Louise Jacob vous propose: Appartement 4 pièces, 96 m² environ, Saint-Étienne secteur BergsonGarage possible en supplémentSitué au cOEur ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi