SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
139 000 €
(1 695 € / m²)
Prodaja
3
1
82 m²
Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne

spalnica3
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dans le parc Armeville, au sein d’une résidence sécurisée et arborée, découvrez ce bel appartement de 82 m2 offrant de beaux volumes et une luminosité...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 66 dni
Posodobljeno: 66 dni

Lokacija

Esplanade Jacques Bonnaval, Saint-Étienne
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Signatures Immo

Podobni oglasi