SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
895 000 €
(6 172 € / m²)
Prodaja
6+
1
145 m²
Rue Pigache, Saint-Cloud

spalnica6+
površina145 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Jean-Marc Delage vous propose: Appartement de standing d'une surface de 145m2 situé à Garches limite Saint Cloud face à l'hippodrome de S...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rue Pigache, Saint-Cloud
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi