SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
565 000 €
(6 975 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Rue Pigache, Saint-Cloud

spalnica3
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

À Saint-Cloud, sur la rue du Mont-Valérien (Les 3 Pierrots), dans un environnement calme et résidentiel, découvrez ce bel appartement de près de 81 m2...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rue Pigache, Saint-Cloud
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

At Home Properties

Podobni oglasi